Home

Portál kovový vdova pohár hejtmana děčín u14 uvážení Tutor Pozvat

Děčín hostil soutěž v gymnastice O pohár Věry Čáslavské. Město ani kraj to  nezajímalo | Krajské listy.cz
Děčín hostil soutěž v gymnastice O pohár Věry Čáslavské. Město ani kraj to nezajímalo | Krajské listy.cz

FK Teplice – U14: Finále PHÚK starších žáků pro Teplice

Slavnosti Děčín 2014

Mezinárodní turnaj U14 v Děčíně - Válečníci Děčín

Dokumenty | Pardubický kraj | Soutěže | FOTBAL.CZ

U14 extraliga - Válečníci Děčín

O pohár hejtmana Ústeckého kraje starších žáků :: Fotbalový klub Varnsdorf  a.s.
O pohár hejtmana Ústeckého kraje starších žáků :: Fotbalový klub Varnsdorf a.s.

Piráti Chomutov » Mládežnické turnaje: Dorost vyrazí do Pardubic, junioři  na jih Čech
Piráti Chomutov » Mládežnické turnaje: Dorost vyrazí do Pardubic, junioři na jih Čech

Pohárové double pro žáky FK Teplice

Ústecký KFS - FK Teplice získal Pohár i v kategorii SŽ Teplická U14 zvládla  finále proti Junioru Děčín a po vítězství 4:3 obhájila loňské vítězství v Poháru  Hejtmana Ústeckého kraje 2019. Junior
Ústecký KFS - FK Teplice získal Pohár i v kategorii SŽ Teplická U14 zvládla finále proti Junioru Děčín a po vítězství 4:3 obhájila loňské vítězství v Poháru Hejtmana Ústeckého kraje 2019. Junior

Děčín se bude bavit, slavnosti začínají. Dorazí i Chinaski - Děčínský deník

O pohár hejtmana ÚK starších žáků :: Fotbalový klub Varnsdorf a.s.

I ve 2. kole O pohár Hejtmana Ústeckého kraje starší žáci vyhráli.  Tentokrát nad FK Ústí n.L. a mnohým štětským fanouškům připravili příjemné  překvapení v postupu do dalšího kola | SK Štětí, z.s.
I ve 2. kole O pohár Hejtmana Ústeckého kraje starší žáci vyhráli. Tentokrát nad FK Ústí n.L. a mnohým štětským fanouškům připravili příjemné překvapení v postupu do dalšího kola | SK Štětí, z.s.

hokejbal - 🏆 Turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let 🏆 nabídne zajímavou  podívanou! 👀 Pardubický kraj obhajuje titul 🥇 z loňského ročníku, o  úspěch se pokusí i 🇨🇿 Česká hokejbalová reprezentace
hokejbal - 🏆 Turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let 🏆 nabídne zajímavou podívanou! 👀 Pardubický kraj obhajuje titul 🥇 z loňského ročníku, o úspěch se pokusí i 🇨🇿 Česká hokejbalová reprezentace