Home

Chci Ekologie společenství mistrovství světa v šachu 2018 11.partie mluvený projev Omezit Rekvizity

Překvapivým mistrem světa v rapid šachu je Carlsenův sekundant Dubov -  iDNES.cz
Překvapivým mistrem světa v rapid šachu je Carlsenův sekundant Dubov - iDNES.cz

Články | ŠACHY ORLOVÁ

Milníky královské hry: Od čaturangy k partii šachů mezi počítači | 100+1  zahraniční zajímavost
Milníky královské hry: Od čaturangy k partii šachů mezi počítači | 100+1 zahraniční zajímavost

V. Jansa seniorským mistrem světa! « Šachový svaz České republiky

Chcete třeba vědět, která partie šachu byla nejdelší? A jaká šachová hra  může být naopak nejkratší? Anebo který šachista byl nejúspěšnější?
Chcete třeba vědět, která partie šachu byla nejdelší? A jaká šachová hra může být naopak nejkratší? Anebo který šachista byl nejúspěšnější?

114 tahů a žádný vítěz. Zápas o titul šachového mistra světa začal patem -  iDNES.cz
114 tahů a žádný vítěz. Zápas o titul šachového mistra světa začal patem - iDNES.cz

My-chess | Višvanáthan Ánand

Šachy online - 11. partie mistrovství světa 2023 | Stream

I šachový šampion Carlsen prohrál se ženou. Proč šachistky berou desetkrát  méně než muži, zatímco tenistky mají stejné odměny jako tenisté?
I šachový šampion Carlsen prohrál se ženou. Proč šachistky berou desetkrát méně než muži, zatímco tenistky mají stejné odměny jako tenisté?

Vibrátor a porážka mistra světa po prvním tahu. Šachovým světem otřásá  skandál - CNN Prima NEWS
Vibrátor a porážka mistra světa po prvním tahu. Šachovým světem otřásá skandál - CNN Prima NEWS

Šachový svaz České republiky » Mistrovství světa seniorů v šachu v polovině

MS v šachu i po sedmé partii opět remíza – Šachový oddíl SK Pozlovice

Šachy online - Mistrovství světa v šachu 2023 2. partie | Stream

Magnus Carlsen – Wikipedie

Celý svět je na šachovnici. Místo studené války přišly jen její ozvěny -  iDNES.cz
Celý svět je na šachovnici. Místo studené války přišly jen její ozvěny - iDNES.cz

VÍTĚZ PŘIJEL NA BICYKLU | Olomoucký šachový informační portál

MS v šachu 9.partie aneb Neklid před bouří | NSS.cz

Také druhá partie o titul mistra světa v šachu skončila remízou - iDNES.cz

Kirill Aleksejenko – Wikipedie

Analýza partie Vykouk vs. Gaifullin - 7. září 2018 - V šachu | Česká  televize
Analýza partie Vykouk vs. Gaifullin - 7. září 2018 - V šachu | Česká televize

I mistr světa chybuje, aneb jak Magnus Carlsen nevyhrál vyhranou partii -  Tata Steel 2022 - 4.kolo - YouTube
I mistr světa chybuje, aneb jak Magnus Carlsen nevyhrál vyhranou partii - Tata Steel 2022 - 4.kolo - YouTube