Home

Je to levné Povinnost urazit magdalena kratochvílová šach pouhý platit průvodce

Knihy Kanzelsberger - knihkupectví, dumknihy.cz - Soutěž! ❗️Kolem  pochybného manželství se točí děj této detektivky spisovatelky Caz  Frerarové, kterou mimochodem velmi chválí proslulá C. J. Tudorová, autorka  bestsellerů Kříďák a Jáma. Čili
Knihy Kanzelsberger - knihkupectví, dumknihy.cz - Soutěž! ❗️Kolem pochybného manželství se točí děj této detektivky spisovatelky Caz Frerarové, kterou mimochodem velmi chválí proslulá C. J. Tudorová, autorka bestsellerů Kříďák a Jáma. Čili

Když je učitelský stupínek teprve ten startovací. Čižinský vystoupal od  katedry až na magistrát — ČT24 — Česká televize - Výsledky v obcích -  Výsledky v obcích
Když je učitelský stupínek teprve ten startovací. Čižinský vystoupal od katedry až na magistrát — ČT24 — Česká televize - Výsledky v obcích - Výsledky v obcích

Na Tři krále k vítězství v přeboru o krok dále. ( reg Uh) Vlčnov C – SM F –  Šachy Vlčnov
Na Tři krále k vítězství v přeboru o krok dále. ( reg Uh) Vlčnov C – SM F – Šachy Vlčnov

PO Víkendu – První Zborovice, Druhé Kunovice – je tady poslední kolo tohoto  roku ZKS západ a REG UH! – Šachy Vlčnov
PO Víkendu – První Zborovice, Druhé Kunovice – je tady poslední kolo tohoto roku ZKS západ a REG UH! – Šachy Vlčnov

Šachová souprava Ambassador De lux - šachy.cz

Memoriál Tomáše Baštince – Šachy Vlčnov

Znojemská šachová Miss: Šachy přinášejí mnoho zážitků - Znojemský deník

Šachový oddíl Uherský Brod

Jihomoravský šachový svaz - oficiální stránky

9. kolo – povinná výhra s Vlčnovem C

Sportovní klub Vyškov, šachy - V nedělním turnaji vyhrál hráč MKS Vyškov  Robert Kudlička st. s plným počtem bodů. Druhý skončil Jiří Zapletal z ŠK  1921 Zábřeh. Třetí místo vybojovala hráčka Orla
Sportovní klub Vyškov, šachy - V nedělním turnaji vyhrál hráč MKS Vyškov Robert Kudlička st. s plným počtem bodů. Druhý skončil Jiří Zapletal z ŠK 1921 Zábřeh. Třetí místo vybojovala hráčka Orla