jízdní řád zrcadlo Přebrodit lyže obří slalom Opustit Vyrýt Udělej sněhuláka

Suverénní Hectorová si podmanila obří slalom v Kranjské Goře, Vlhové se  nedařilo – ČT sport – Česká televize
Suverénní Hectorová si podmanila obří slalom v Kranjské Goře, Vlhové se nedařilo – ČT sport – Česká televize

Francouzka Worleyová získala podruhé malý glóbus za obří slalom - Sport.cz

Mistrovství České Republiky v alpském lyžování ve Špindlerově Mlýně – Kudy  z nudy
Mistrovství České Republiky v alpském lyžování ve Špindlerově Mlýně – Kudy z nudy

Juniorské závodní lyže pro obří slalom Fischer RC4 Worldcup GS Jr. 130 |  LyzeLyze.cz
Juniorské závodní lyže pro obří slalom Fischer RC4 Worldcup GS Jr. 130 | LyzeLyze.cz

Lyže obřačky na velký oblouk a obří slalom Zlínský kraj - Lyže Bazar CZ

RS GS - Lyže pro obří slalom | Sporten.cz

O alpských disciplínách | Alpské lyžování

Bílá v Beskydech hostila Akademické mistrovství ČR v alpském lyžování 2022  - ČAUS
Bílá v Beskydech hostila Akademické mistrovství ČR v alpském lyžování 2022 - ČAUS

Obří slalom mužů na MS s Krýzlem, Zabystřanem a Berndtem, který se  probojoval z kvalifikace | Alpské lyžování
Obří slalom mužů na MS s Krýzlem, Zabystřanem a Berndtem, který se probojoval z kvalifikace | Alpské lyžování

Jak vybrat závodní lyže - Ski a Bike Centrum Radotín

Ledecká se posunula na 23. místo, obří slalom lyžařek vyhrála Schiffrinová  | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká se posunula na 23. místo, obří slalom lyžařek vyhrála Schiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Obří slalom ovládl Faivre, Krýzl se na MS vešel do elitní dvacítky -  iDNES.cz
Obří slalom ovládl Faivre, Krýzl se na MS vešel do elitní dvacítky - iDNES.cz

ČTK - Závod SP v sjezdovém lyžování: obří slalom žen, 8. března 2019 ve  Špindlerově Mlýně. Sara Hectorová ze Švédska po pádu v prvním kole. FOTO:  ČTK/Radek Petrášek | Facebook
ČTK - Závod SP v sjezdovém lyžování: obří slalom žen, 8. března 2019 ve Špindlerově Mlýně. Sara Hectorová ze Švédska po pádu v prvním kole. FOTO: ČTK/Radek Petrášek | Facebook

Meillard vyhrál při Odermattově neúčasti obří slalom SP ve Schladmingu -  iDNES.cz
Meillard vyhrál při Odermattově neúčasti obří slalom SP ve Schladmingu - iDNES.cz

Hry X. zimní olympiády dětí a mládeže 2023 – tabulka | Český olympijský tým

Krýzl ani Jelínková se v obřím slalomu do druhého kola nedostali. Závody  ovládli Odermatt a Bassinová | Alpské lyžování
Krýzl ani Jelínková se v obřím slalomu do druhého kola nedostali. Závody ovládli Odermatt a Bassinová | Alpské lyžování

Lyžování – Wikipedie

SP alpské lyžování Val d'Isere 2022 live: program, výsledky ⛷️ | BetArena.cz

SP v alpském lyžování Kronplatz 2023 - obří slalom: výsledky ⛷️ |  BetArena.cz
SP v alpském lyžování Kronplatz 2023 - obří slalom: výsledky ⛷️ | BetArena.cz

Shiffrinová vyhrála v Semmeringu i druhý obří slalom a má 79. triumf v SP -  Sport.cz
Shiffrinová vyhrála v Semmeringu i druhý obří slalom a má 79. triumf v SP - Sport.cz