Home

přerušit Pohltit bublina karate pohár nadějí výsledky Opakováno Guvernér Popis

Pohár nadějí 2022 | SK Shotokan Karate Ústí nad Orlicí

Karate-Do Dvůr Králové přivezlo medaile z Karatistického Poháru nadějí v  České Lípě, Královédvorsko
Karate-Do Dvůr Králové přivezlo medaile z Karatistického Poháru nadějí v České Lípě, Královédvorsko

Vánoční pohár nadějí 2019-výsledky+foto | karate klub Kamura

Z POHÁRU NADĚJÍ 17 PLACEK — Karate Znamenáček – Česká Lípa

Karate Pohár nadějí 28.ročník pořadatel Shotokan Sport Centrum Česká Lípa  Zahájení Agility 25.3.2023 - YouTube
Karate Pohár nadějí 28.ročník pořadatel Shotokan Sport Centrum Česká Lípa Zahájení Agility 25.3.2023 - YouTube

Mezinárodní pohár nadějí v karate (Česká lípa) – Sokol Libčice

SK KAMIWAZA KARATE

Pohár nadějí Olomouc - Fotogalerie - Judo club Baník Ostrava, z.s.

Karate Pohár nadějí 28.ročník pořadatel Shotokan Sport Centrum Česká Lípa  Zahájení 25.3.2023 - YouTube
Karate Pohár nadějí 28.ročník pořadatel Shotokan Sport Centrum Česká Lípa Zahájení 25.3.2023 - YouTube

Karate Club Dragons Rosice, z.s. » Blog Archive » 1.kolo PT a KP JSK Čske –  výsledky
Karate Club Dragons Rosice, z.s. » Blog Archive » 1.kolo PT a KP JSK Čske – výsledky

Středoevropský pohár nadějí – 28.kolo – výsledek – Karate – TJ TŽ Třinec

1.kolo Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate  Fudokan-Shotokan
1.kolo Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

Pohár nadějí U18 a seniorů – Judo Sokol Praha Vršovice

Výsledky MČR žactva, Poháru nadějí a Kumite ligy | RAJAWALI SAKTI

1.kolo Kumite ligy a Pohár nadějí | Česká federace tradičního karate  Fudokan-Shotokan
1.kolo Kumite ligy a Pohár nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

Judo SKKP Brno - Pohár nadějí v Olomouci byl prvním kontrolním vstupem do  této sezóny. Jedinou medaili vybojoval Matěj Varmužka, stali jsme se ovšem  sběratelé pátých míst 😥😥 Výsledky muži: Pavel Švec
Judo SKKP Brno - Pohár nadějí v Olomouci byl prvním kontrolním vstupem do této sezóny. Jedinou medaili vybojoval Matěj Varmužka, stali jsme se ovšem sběratelé pátých míst 😥😥 Výsledky muži: Pavel Švec

Výsledky závodu Pohár Nadějí 2018 | Karate Slavia Liberec

Základní a Mateřská škola Mendelova | VC Nymburka a Pohár nadějí Český Těšín

Výsledky Poháru nadějí a 1.kola Národního poháru | RAJAWALI SAKTI

Výsledky 3.kola Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace  tradičního karate Fudokan-Shotokan
Výsledky 3.kola Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan