Home

pilulka časový úsek Jazyk chyby cv pohárovém deerby móda Magnetický rám

Rozhodčí na derby? Neutrální z Polska. V Česku není kde brát, zkušení sudí  neobstáli, mladí těžký duel nezvládnou - Ruik
Rozhodčí na derby? Neutrální z Polska. V Česku není kde brát, zkušení sudí neobstáli, mladí těžký duel nezvládnou - Ruik

Olayinka dostal trest na 4 zápasy! Derby přesto může stihnout - Ruik

Co ukázalo derby: Plavšič v základu, Sparta hoří v obraně. Kolář má ucpáno  | iSport.cz
Co ukázalo derby: Plavšič v základu, Sparta hoří v obraně. Kolář má ucpáno | iSport.cz

Žádné překvapení. Slavia ovládla derby a v cestě k double už jí stojí jen  Plzeň - Aktuálně.cz
Žádné překvapení. Slavia ovládla derby a v cestě k double už jí stojí jen Plzeň - Aktuálně.cz

Sparta vyhrála zaslouženě! Krmenčík útočníkem číslo jedna? Chyba vedení -  Krkonošský deník
Sparta vyhrála zaslouženě! Krmenčík útočníkem číslo jedna? Chyba vedení - Krkonošský deník

Slavia - Sparta 0:2, milosrdný výsledek, domácí v pohárovém derby propadli  - iDNES.cz
Slavia - Sparta 0:2, milosrdný výsledek, domácí v pohárovém derby propadli - iDNES.cz

V sobotním derby chtějí uspět oba týmy - Českobudějovický deník

Slavia i s Kolářem ovládla vršovické derby a znovu vede. Boleslav urvala  bod, Teplice vyhrály - Sport.cz
Slavia i s Kolářem ovládla vršovické derby a znovu vede. Boleslav urvala bod, Teplice vyhrály - Sport.cz

Sešívané derby. Slavia deklasovala Spartu čtyřmi góly, zápas rozhodla už v  první půli - Aktuálně.cz
Sešívané derby. Slavia deklasovala Spartu čtyřmi góly, zápas rozhodla už v první půli - Aktuálně.cz

Dolní Bojanovice otočily derby se Starým Poddvorovem. Moravany zdolaly  Mikulčice - Hodonínský deník
Dolní Bojanovice otočily derby se Starým Poddvorovem. Moravany zdolaly Mikulčice - Hodonínský deník

Hradec čeká na závěr derby, přijede pohárový postrach favoritů - iDNES.cz

Velmi slabý výkon, zlobí se komise na sudí z derby včetně VAR. Nebudou  nasazováni - iDNES.cz
Velmi slabý výkon, zlobí se komise na sudí z derby včetně VAR. Nebudou nasazováni - iDNES.cz

Zongl magazin kveten by Zongl - Issuu

Derby je tu! V jakých sestavách nastoupí Slavia a Sparta? - Ruik

Oranžový zákrok Krejčího v derby? V takových zápasech je třeba hranici  posunout, říká Příhoda - Ruik
Oranžový zákrok Krejčího v derby? V takových zápasech je třeba hranici posunout, říká Příhoda - Ruik

GLOSA: Nejen Housku bolí hlava, Marciniak byl v derby výjimečným úkazem -  Sport.cz
GLOSA: Nejen Housku bolí hlava, Marciniak byl v derby výjimečným úkazem - Sport.cz

Česká nejistota, jak nakládat s virem: Fotbalové derby bude, firmám se ale  komplikuje vývoz | Hospodářské noviny (HN.cz)
Česká nejistota, jak nakládat s virem: Fotbalové derby bude, firmám se ale komplikuje vývoz | Hospodářské noviny (HN.cz)