Home

Bezvýznamné odpočívat Nadějný biatlon vítězství ve světovém poháru celkově Il Kolem dokola Instalatér

Biatlonistky skončily v poslední štafetě sezony sedmé, české kvarteto bylo  jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Biatlonistky skončily v poslední štafetě sezony sedmé, české kvarteto bylo jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár biatlon 2022/23 ⇒ program ✔️ výsledky, pořadí | BetArena.cz

Krčmářovi se v masáku nedařilo. Vítězem Světového poháru je Fillon Maillet  | TN.cz
Krčmářovi se v masáku nedařilo. Vítězem Světového poháru je Fillon Maillet | TN.cz

Nejlepší Češi v zimní sezoně vydělali miliony, nejvíc peněz mají  biatlonisté | e15.cz
Nejlepší Češi v zimní sezoně vydělali miliony, nejvíc peněz mají biatlonisté | e15.cz

Český biatlon v sezóně 2021/22: Ve Světovém poháru byly vidět ženy, mládež  opět sbírala medaile - Biatlon
Český biatlon v sezóně 2021/22: Ve Světovém poháru byly vidět ženy, mládež opět sbírala medaile - Biatlon

BILANCE: Ničitel Johannes Bö, hrdá Simonová a maxima českých jedniček -  iDNES.cz
BILANCE: Ničitel Johannes Bö, hrdá Simonová a maxima českých jedniček - iDNES.cz

Totální norská záležitost. Laegreid slaví první vítězství v sezoně – ČT  sport – Česká televize
Totální norská záležitost. Laegreid slaví první vítězství v sezoně – ČT sport – Česká televize

Jessica Jislová zajela v Ruhpoldingu nejlepší individuál kariéry - Biatlon

Rána pro superhvězdu. Röiselandová se ve Světovém poháru do Vánoc neobjeví  - Sport.cz
Rána pro superhvězdu. Röiselandová se ve Světovém poháru do Vánoc neobjeví - Sport.cz

Krčmáře čistá střelba vynesla do elitní pětky. Stupně vítězů výhradně  norské - Sport.cz
Krčmáře čistá střelba vynesla do elitní pětky. Stupně vítězů výhradně norské - Sport.cz

Často v elitní desítce, ale jen dvakrát s medailí. Českým biatlonistům  skončila sezona | Radiožurnál
Často v elitní desítce, ale jen dvakrát s medailí. Českým biatlonistům skončila sezona | Radiožurnál

Krčmář v úvodním závodu sezony jednou chyboval a doběhl 13. Vytrvalostní  závod vyhrál Ponsiluoma | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Krčmář v úvodním závodu sezony jednou chyboval a doběhl 13. Vytrvalostní závod vyhrál Ponsiluoma | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Martin Fourcade díky výhře v Soči potvrdil celkové vítězství v SP |  iSport.cz
Martin Fourcade díky výhře v Soči potvrdil celkové vítězství v SP | iSport.cz

Světový pohár v biatlonu 2018/2019 – Holmenkollen – Wikipedie

Poslední štafetový závod patřil Norkám, z křišťálového glóbu se ale radují  Francouzky – ČT sport – Česká televize
Poslední štafetový závod patřil Norkám, z křišťálového glóbu se ale radují Francouzky – ČT sport – Česká televize

Markéta Davidová – Wikipedie

BIATLON 2022/2023: Konečné pořadí a výsledky - Sport.cz

Před závodem jsem se cítil jako Fourcade na Světovém poháru, říká konečně  zlatý Moravec - Aktuálně.cz
Před závodem jsem se cítil jako Fourcade na Světovém poháru, říká konečně zlatý Moravec - Aktuálně.cz

Bö ovládl i závěrečný závod sezony. Malý globus z masáku připadl  Christiansenovi – ČT sport – Česká televize
Bö ovládl i závěrečný závod sezony. Malý globus z masáku připadl Christiansenovi – ČT sport – Česká televize

Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v  individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Markéta Davidová se v Anterselvě raduje z premiérového vítězství v kariéře!  - Biatlon
Markéta Davidová se v Anterselvě raduje z premiérového vítězství v kariéře! - Biatlon

Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo | Hospodářské noviny (HN.cz)

Program biatlonu 2021/22: Výsledky Světového poháru a průběžné pořadí -  Sport.cz
Program biatlonu 2021/22: Výsledky Světového poháru a průběžné pořadí - Sport.cz