Home

čelit Stoupat Prach basket polsko vysledky zpráva koncert Vrána

Chyby a trpký start EuroBasketu. Češi prohráli s Polskem o patnáct bodů -  iDNES.cz
Chyby a trpký start EuroBasketu. Češi prohráli s Polskem o patnáct bodů - iDNES.cz

Francouzi rozebrali Poláky, ve finále Eurobasketu se střetnou se Španělskem  – ČT sport – Česká televize
Francouzi rozebrali Poláky, ve finále Eurobasketu se střetnou se Španělskem – ČT sport – Česká televize

Polsko - Francie [16.9.] ▶️ ME v basketbale 2022 živě online | BetArena.cz

EuroBasket 2022: program, skupiny a výsledky ME v basketbalu | iSport.cz

S Řeckem jsme předvedli, že basket hrát umíme, ohlíží se za výkonem týmu na  šampionátu Kříž | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
S Řeckem jsme předvedli, že basket hrát umíme, ohlíží se za výkonem týmu na šampionátu Kříž | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Polsko zprávy | Basketbal - Livesport zprávy

Polsko - FIBA U20 Women's European Championship 2019 - FIBA.basketball

Polsko - Francie 54:95, Francie deklasovala v semifinále ME basketbalistů  Polsko, finále bude hrát také Španělsko - Sport.cz
Polsko - Francie 54:95, Francie deklasovala v semifinále ME basketbalistů Polsko, finále bude hrát také Španělsko - Sport.cz

ME v basketbale 2022 muži ▶️ Program, play-off, výsledky, LIVE

Basketbalisté porazili na domácím turnaji v Praze i Polsko, nejlepším  střelcem byl Satoranský | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Basketbalisté porazili na domácím turnaji v Praze i Polsko, nejlepším střelcem byl Satoranský | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Basketbalistům se vstup do mistrovství Evropy nepovedl, Polákům doma  podlehli 84:99 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Basketbalistům se vstup do mistrovství Evropy nepovedl, Polákům doma podlehli 84:99 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Livesport.cz: basketbalové live výsledky, basketbal online, livescore

EuroBasket 2022: Výsledky ME - Sport.cz

MS basketbal: Polsko - Česko 84:94. Drama pro Lvy! O 5. místo se utkají se  Srbskem | iSport.cz
MS basketbal: Polsko - Česko 84:94. Drama pro Lvy! O 5. místo se utkají se Srbskem | iSport.cz

MS basketbalistů 2019: Polsko - Česko

ME v basketbale 2022: Program, výsledky, tabuľky (EuroBasket 2022) |  SPORTNET
ME v basketbale 2022: Program, výsledky, tabuľky (EuroBasket 2022) | SPORTNET

České juniorky porazily Polsko a v osmifinále vyzvou Italky - Klatovský  deník
České juniorky porazily Polsko a v osmifinále vyzvou Italky - Klatovský deník

Česko - Srbsko [3.9.] ▶️ ME v basketbale 2022 živě online | BetArena.cz

ME v basketbale 2022: Poľsko vo štvrťfinále zdolalo Slovinsko (výsledky) |  SPORTNET
ME v basketbale 2022: Poľsko vo štvrťfinále zdolalo Slovinsko (výsledky) | SPORTNET

Finsko - Polsko 89:59, Polští basketbalisté po výhře nad Čechy schytali na  ME debakl - Sport.cz
Finsko - Polsko 89:59, Polští basketbalisté po výhře nad Čechy schytali na ME debakl - Sport.cz

Španělští basketbalisté porazili Polsko a doplnili čtvrtfinalisty ME -  iDNES.cz