kretén Nabídka Metropolitní běh na lyžích sp 2017 18 nádrž Plakáty Pohodlné

Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo,  Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo, Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skoky na lyžích aneb od estetiky k véčku | Český olympijský tým

Smutná zazářila ve Vasově běhu třetím místem, Řezáč dojel sedmý -  Aktuálně.cz
Smutná zazářila ve Vasově běhu třetím místem, Řezáč dojel sedmý - Aktuálně.cz

Běh na lyžích | SVETSPORTU

Harrachov Info - Světový pohár v běhu na lyžích Szklarska Poreba –  Jakuszyce 17. a 18.2.2012
Harrachov Info - Světový pohár v běhu na lyžích Szklarska Poreba – Jakuszyce 17. a 18.2.2012

Akademické mistrovství v běhu na lyžích 2022 proběhne 17. - 20. ledna - ČAUS

Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT  sport – Česká televize
Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT sport – Česká televize

Finále SP v běhu na lyžích bude místo Ruska v Kanadě - Sport.cz

V Novém Městě startuje Světový pohár v běhu na lyžích. Nad účastí Lukáše  Bauera visí otazník | Ostatní sporty | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z  Jihlavy a Vysočiny
V Novém Městě startuje Světový pohár v běhu na lyžích. Nad účastí Lukáše Bauera visí otazník | Ostatní sporty | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Černý skončil desátý ve sprintu SP v Drammenu, vyhrál favorit Klaebo -  iDNES.cz
Černý skončil desátý ve sprintu SP v Drammenu, vyhrál favorit Klaebo - iDNES.cz

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Razýmová a Janatová byly osmé v tým sprintu v Lahti, Fellner a Novák  jedenáctí | ČeskéNoviny.cz
Razýmová a Janatová byly osmé v tým sprintu v Lahti, Fellner a Novák jedenáctí | ČeskéNoviny.cz

Běžecké lyžování

Německo - Tour de Ski | Česká televize

Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v běhu na lyžích, Wangová  trofej obhájila - Aktuálně.cz
Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v běhu na lyžích, Wangová trofej obhájila - Aktuálně.cz

Parádní výkon Razýmové. V Ruce běžela o medaili, nakonec byla pátá -  iDNES.cz
Parádní výkon Razýmové. V Ruce běžela o medaili, nakonec byla pátá - iDNES.cz

Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě byl zrušen - Závody  - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě byl zrušen - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

SP Ruka: V brutální finské zimě vybojoval Novák skvělé 16. místo! | Běžecké  lyžování
SP Ruka: V brutální finské zimě vybojoval Novák skvělé 16. místo! | Běžecké lyžování

Světový pohár v běhu na lyžích 2022/2023 program výsledky online - Liga  Online
Světový pohár v běhu na lyžích 2022/2023 program výsledky online - Liga Online

Novák uzavřel skvělou sezonu. V SP byl celkově nejlepší od dob Bauera |  iSport.cz
Novák uzavřel skvělou sezonu. V SP byl celkově nejlepší od dob Bauera | iSport.cz

Běžecké lyžování v Česku na vzestupu. Na SP na Vysočině se dvě Češky  dostaly do patnáctky | EuroZprávy.cz
Běžecké lyžování v Česku na vzestupu. Na SP na Vysočině se dvě Češky dostaly do patnáctky | EuroZprávy.cz