Pat srst rozumět běh na lyžích muzi stafeta prádelna olej Kaligrafie

Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké  lyžování
Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké lyžování

Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí |  iSport.cz
Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí | iSport.cz

MS v klasickém lyžování 2023 - skoky, běh: program, výsledky

MS Pokljuka: Smíšené štafety tentokrát rozjednou muži (fakta a čísla) -  BiatlonMag
MS Pokljuka: Smíšené štafety tentokrát rozjednou muži (fakta a čísla) - BiatlonMag

SP klasické lyžování Toblach 2023: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě  dvanáctí - iDNES.cz
ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě dvanáctí - iDNES.cz

Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá.  Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)
Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá. Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o  kolo - iDNES.cz
Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o kolo - iDNES.cz

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

Český pohár zavítal na Horní Mísečky, na programu byl individuál, stíhačka  a štafeta | Běžecké lyžování
Český pohár zavítal na Horní Mísečky, na programu byl individuál, stíhačka a štafeta | Běžecké lyžování

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Šesté zlato pro Norsko. Muži na MS ovládli štafetu - Aktuálně.cz

SP v klasickém lyžování Beitostolen 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

České biatlonistky zajely 5. místem nejlepší štafetu sezony, vyhrály Norky  | ČeskéNoviny.cz
České biatlonistky zajely 5. místem nejlepší štafetu sezony, vyhrály Norky | ČeskéNoviny.cz

OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj  dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování

Dramatický finiš a Češi slaví páté místo. Štafeta patří suverénním Norům -  iDNES.cz
Dramatický finiš a Češi slaví páté místo. Štafeta patří suverénním Norům - iDNES.cz

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

Ženská štafeta na SP v Ulricehamnu na 10. místě, muži skončili 14. |  Běžecké lyžování
Ženská štafeta na SP v Ulricehamnu na 10. místě, muži skončili 14. | Běžecké lyžování