Home

Vysvětlení harpuna Zalapání běh na lyžích ženy 30 km klasicky k.beroušková Předem kdykoli Nadšení

Björgenová vyhrála poslední závod her, získala rekordní osmé olympijské  zlato | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Björgenová vyhrála poslední závod her, získala rekordní osmé olympijské zlato | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP v klasickém lyžování Beitostolen 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Světový pohár v běhu na lyžích – Program SP klasického lyžování na 2018 –  2019 | Sportuj.com
Světový pohár v běhu na lyžích – Program SP klasického lyžování na 2018 – 2019 | Sportuj.com

Už je víc trenérem, ale stále vyhrává - Plzeňský deník

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Ztráta lyže připravila Novákovou o body, Jakš doběhl třicátý - iDNES.cz

Majitele glóbů v SP běžců na lyžích určí až poslední závody sezony -  iDNES.cz
Majitele glóbů v SP běžců na lyžích určí až poslední závody sezony - iDNES.cz

Královna Björgenová má z Lahti čtvrté zlato, vyhrála i volnou třicítku -  iDNES.cz
Královna Björgenová má z Lahti čtvrté zlato, vyhrála i volnou třicítku - iDNES.cz

Druhá premiéra za sebou, Světový pohár v běhu na lyžích poprvé hostí Les  Rousses ve Francii | Běžecké lyžování
Druhá premiéra za sebou, Světový pohár v běhu na lyžích poprvé hostí Les Rousses ve Francii | Běžecké lyžování

Premiéra v elitní dvacítce. Beroušková uspěla na klasické desítce v Lahti -  iDNES.cz
Premiéra v elitní dvacítce. Beroušková uspěla na klasické desítce v Lahti - iDNES.cz

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Štafetu žen v Novém Městě vyhrály Norky, Češky byly desáté - Aktuálně.cz

Běžkyně Beroušková má podruhé v sezoně body, v Planici byla pětadvacátá -  iDNES.cz
Běžkyně Beroušková má podruhé v sezoně body, v Planici byla pětadvacátá - iDNES.cz

Mistrovství ČR v běhu na lyžích o víkendu v Novém Městě, bojovat se bude i  o SP | Běžecké lyžování
Mistrovství ČR v běhu na lyžích o víkendu v Novém Městě, bojovat se bude i o SP | Běžecké lyžování

Björgenová zakončila olympijský program svým osmým zlatem - Sport.cz

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger |  ČeskéNoviny.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger | ČeskéNoviny.cz

NORDIC 40 - prosinec 2016 by SLIM media s.r.o. - Issuu

Glóby v SP běžců na lyžích určí až poslední závody sezóny - Sport.cz

Kateřina Beroušková - Běh na lyžích - informace o sportovci | iSport.cz

Björgenová vyhrála třicítku v Oslu, Beroušková pro nemoc nejela | Týden.cz

Razýmová doběhla na MS jednadvacátá na 30 km, dominovala Anderssonová |  ČeskéNoviny.cz
Razýmová doběhla na MS jednadvacátá na 30 km, dominovala Anderssonová | ČeskéNoviny.cz

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy